Widok z lotu ptaka na gospodarstwo Ciche Wody

Dbamy o infrastrkutrę

W naszym gospodarstwie agroturystycznym dbamy o to, by infrastruktura była na najwyższym poziomie i stale się rozwijała. Jesteśmy świadomi, że komfort i zadowolenie naszych Gości zależy od jakości oraz różnorodności oferowanych przez nas udogodnień. Dlatego nieustannie pracujemy nad ulepszeniem naszego gospodarstwa, aby każdy mógł znaleźć tu coś dla siebie.

Przygotowanie dodatkowych miejsc wypoczynkowych:

Zależy nam na tym, aby nasi Goście mogli w pełni się zrelaksować i cieszyć spokojem, który oferuje nasza ekozagroda. Planujemy wprowadzenie większej ilości urokliwych miejsc, gdzie będzie można odpocząć, podziwiać przyrodę lub po prostu cieszyć się chwilą wytchnienia.

Budowa nowych atrakcji dla dzieci:

Rozumiemy, jak ważne jest zapewnienie odpowiednich atrakcji dla naszych najmłodszych Gości. Przewidujemy rozbudowę i modernizację placu zabaw, tak aby był on bezpieczny, kreatywny i dostarczał dzieciom wiele radości. Chcemy, aby każde dziecko, opuszczając nasze gospodarstwo, miało w sercu szczęśliwe wspomnienia.Tworzenie osobnej przestrzeni dla każdego z pokoi:

Jesteśmy zdania, że prywatność i komfort są kluczowe dla pełnego relaksu. Dlatego w naszym gospodarstwie jest odpowiednia ilość przygotowanych miejsc równa ilości pokoi, aby każdy mógł znaleźć sobie dogodne miejsce. Celem jest zwiększenie możliwości wyboru miejsc wypoczynkowych, poprzez dobudowanie kolejnych. Ale spokojnie i bez tego jest u nas dużo miejsca.Realizacja ścieżki poznawczej:

Chcemy dać naszym Gościom możliwość poznania prawdziwego życia na wsi oraz tajników pracy w gospodarstwie. Planujemy stworzenie edukacyjnej ścieżki poznawczej, która przeprowadzi Was przez najciekawsze zakątki naszych ziem. Nasze 30 hektarów pól obfituje w ciekawe miejsca, które warto zobaczyć i które z przyjemnością Wam pokażemy.Jesteśmy przekonani, że te zmiany pozwolą nam na jeszcze lepsze dostosowanie się do potrzeb i oczekiwań naszych Gości. Cały czas pracujemy nad tym, aby nasza agroturystyka była miejscem, do którego chce się wracać, pełnym spokoju, piękna i autentyczności. Zapraszamy do śledzenia naszych postępów i oczywiście do odwiedzin, by na własne oczy przekonać się o zmianach!